Roeiploeg: Ms Lach

MsLach anno 2004

MsLach is een ploeg bestaande uit 9 vrouwen en 1 man; onze coach Koen. We roeien tijdens de zomertijd twee keer per week. Zaterdagmorgen is onze vaste trainingstijd, afhankelijk van de doelstelling van dat moment (trainen voor een wedstrijd of nadruk op de techniek) wordt onze training ingevuld. We roeien voornamelijk in scullmateriaal: skiff, dubbeltwee of dubbelvier. Heel soms laten we ons verleiden tot een training in een acht, maar dat gebeurt niet vaak.

Gezelligheid is erg belangrijk voor ons, maar als we eenmaal in de boot zitten, wordt er hoofdzakelijk hard getraind. We doen regelmatig mee aan wedstrijden vooral aan de zogenaamde 'Roeiontmoetingen met wedstrijdkarakter'. De Head vormt hier een uitzondering op. We zijn te kwalificeren als een verdienstelijke Club Dubbelvierenploeg.

De wedstrijden

Onze ploeg neemt met enige regelmaat deel aan wedstrijden. In dit deel zal daarvan verslag gedaan worden; het gaat hierbij om de volgende wedstrijden: