VADA-VARIA 30e jaargang,
no. 5, 2003
In dit nummer
Van de redactie
Het laatste nummer van 2003. Hierin aandacht voor de winter-werkzaamheden in de haven. Verder aankondigingen van verschillende cursussen die in het nieuwe jaar van start gaan, de nieuwjaarsreceptie.
Een verslag van een ontmoet-ing met een ongenode gast in Tilman, de boot van Peter Burghouts; het zal je maar ge-beuren.
Dat regen op het water ook iets aparts kan hebben, ondervond
Dank aan de inzenders van kopij met een verzoek aan alle lezers om toch vooral kopij voor VADA-VARIA in te sturen. Dat kan, maar hoeft niet per e-mail. Het kan, maar hoeft niet per computer. In het clubhuis hangt een mooie kopijbus
naast het publikatiebord waarin ook eventueel handgeschreven kopij meer dan welkom is. Schrijf over uw belevenissen, op, in en eventueel onder wa-ter, en doe er een paar foto’s bij die na het inscannen wor-den teruggegeven.
Tenslotte wenst de redactie de lezers alvast een genoeglijke kerst, een prachtig uiteinde en een goed begin van het nieuwe jaar.